Środki ostrożności w urzędzie

Napis na szybie: Biuro Obsługi Interesanta fot. Paweł Sowa/Wydział Prasowy UMBB

W związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa władze Bielska-Białej podejmują niezbędne środki ostrożności mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom załatwiającym swoje sprawy w Urzędzie Miejskim.

Począwszy od dnia 12 marca bieżącego roku wydziały: Komunikacji, Geodezji i Kartografii oraz Spraw Obywatelskich i Przedsiębiorczości będą przyjmowały wyłącznie mieszkańców umówionych wcześniej za pośrednictwem strony internetowej Urzędu Miejskiego pod adresem https://bielsko-biala.pl/system-kolejkowy-urzedu-miasta bądź telefonicznie.

Dodatkowo w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców od dzisiaj w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego strony są przyjmowane wyłącznie na stanowiskach wyposażonych w szyby.

Przypominamy również o możliwości załatwiania spraw urzędowych przez ePUAP oraz drogą mailową i zachęcamy do korzystania z tych sposobów komunikacji z Urzędem Miejskim.

Apelujemy jednocześnie do wszystkich mieszkańców, którzy planowane wizyty w Urzędzie Miejskim mogą odłożyć, aby to zrobili.