Dzień kobiet niebanalnie?

twarz kobiety o rudych włosach w krzewie jaśminu fot. Pixabay

Dni Kobiet Niebanalnych odbędą się 7-9 marca w Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz. To wyjątkowa propozycja na spędzenie przedłużonego święta kobiet. W planach są warsztaty, konsultacje, koncert i pokazy.

Wszystko zacznie 7 marca o godzinie 18.00 uroczyste otwarcie pod hasłem Kobiece trendy. Będzie to międzypokoleniowy pokaz kolekcji grup Szycie jest piękne i studia Clue oraz pokazy taneczne grup Art Dance. Wstęp jest wolny.

Dzień 8 marca upłynie w Kubiszówce pod znakiem warsztatów. Na te należy się zapisać. Będzie można nauczyć się tańca intuicyjnego Droga do siebie, tworzenia autorskiej biżuterii z koralików – bransoletek, kolczyków i wisiorków - oraz robienia kremów, balsamów i innych domowych kosmetyków. Ostatni warsztat będzie o pączkach kwiatów i krzewów oraz ich zastosowaniu dla zdrowia i urody.

9 marca w godzinach 11.00-13.00 organizatorzy zaplanowali Przedpołudnie Kobiet Niebanalnych. Wydarzenia zacznie się od fit śniadania szefa kuchni restauracji Verbena. Następnie odbędzie się spotkanie z trenerką zmiany i coachem relacji Marzeną Koptą (pod hasłem Kobieta niebanalna, czyli sztuka kochania siebie) oraz konsultacje: prawidłowej postawy ciała, pielęgnacji twarzy i makijażu, trychologiczne, tappingu twarzy, analizy kolorystycznej, dietetyczki oraz stylistki.

Dzień zakończy koncert Libelid – pieśni miłosne jidysz w wykonaniu Oli Bilińskiej – wokal, syntezator OP1, gitara elektryczna, Edyty Czerniewicz – wiolonczela, wokal, Kasi Kolbowskiej – harfa celtycka, wokal i Sebastiana Witkowskiego – gitara basowa, syntezatory, wokal.

Bilety na koncert są w cenie 20 złotych. Zapisy i szczegółowe informacje pod numerem telefonu 33 812 58 86.

ek

plakat

 

plakat