Dwa złota, dwa srebra i brąz

Na zdjęciu zawodniczka fot. KS SPRINT

Lekkoatleci z Bielska-Białej bardzo dobrze zaprezentowali się na Halowych Mistrzostwach Polski w Toruniu.

Maja Chamot i Michał Haratyk z KS Sprint i młodzieżowiec Kamil Herzyk z Just Team znów przysporzyli radości kibicom lekkoatletyki w Bielsku-Białej. Maja zdobyła w Toruniu złoto i srebro, a jej starszy i bardziej utytułowany kolega klubowy Michał Haratyk został Halowym Mistrzem Polski.

Halowe Mistrzostwa Polski odbywały się w tym roku od 17 do 18 lutego w Toruniu. Nasz słynny kulomiot Michał Haratyk w pięknym stylu przypomniał o sobie i został Halowym Mistrzem Polski w pchnięciu kulą z wynikiem 20.20 m.
Maja Chamot, jego młodsza koleżanka klubowa, która przyzwyczaiła nas już do swoich doskonałych występów, i tym razem pokazała klasę. W skoku o tyczce Maja zdobyła srebrny medal w kategorii senior oraz złoto w kategorii U23 z wynikiem 4.2 m. Trenerem zawodniczki jest Marcin Szczepański.

Natomiast młodzieżowiec Kamil Herzyk ( Podopieczny trenera Kamila Kosa) w biegu na 3000 m U23 zdobył srebrny medal w kategorii młodzieżowca (U23) oraz brązowy medal w kategorii seniorów.